INTENCJE

Niedziela – 19 V 2024 r. ZESŁANIE DUCHA ŚW.

        7.00 – + Janina, Jan CHYŻYŃSCY.

        7.00 – + Zofia DAŚKO, Janina BARAŃSKA, ++ BARAŃSKICH, SAGAN, GODULA.

        7.00 – + Danuta KRASZEWSKA (greg.).

        9.00 – + Edward PRAŻMO (greg.).

        9.00 – + Feliksa /k/ OSIPIAK (greg.).

        9.00 – + Zbigniew SZMIT (10 m.).

      10.30 –    Zbiorowa.

D   10.30 –    O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB i Aniołów Stróżów dla Tomka

                      z okazji 9 r. ur.

      12.00 –    Za parafian.

      13.30 – + Waldemar LANDMAN, ++ LANDMANÓW, WOJTANÓW.

      18.00 – + Danuta, Roman PAWŁOŚ, Katarzyna, Jan, Feliks, ++ WOJCIECHOWSKICH, Alina TOMCZUK.

      18.00 – + Eugenia i Bogdan KIDZIŃSCY.

Poniedziałek – 20 V 2024 r. NMP MATKI KOŚCIOŁA

        7.00 – + Helena WIĄCEK (23 r.), ++ z rodziny: Wiktoria, Józef.

        7.00 – + Karolina (15 r.), Józef (35 r.) PODKOŚCIELNI.

        9.00 – + Edward PRAŻMO (greg.).

        9.00 – + Danuta KRASZEWSKA (greg.).

      16.30 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Radosława z okazji 21 r. ur.

      16.30 – + Krystyna BERNAT (1 r.).

      18.00 – + Feliksa /k/ OSIPIAK (greg.).

      18.00 – + Teresa SAŁAPA (9 m.).

Wtorek – 21 V 2024 r.

        7.00 – + Jan SOBJANEK (5 m.).

        7.00 – + Tadeusz TOCHMAN (37 r.), Genowefa TOCHMAN.

        7.00 – + Krystyna BARTMAŃSKA (1 m.).

        7.30 – + Edward PRAŻMO (greg.).

        7.30 – + Feliksa /k/ OSIPIAK (greg.).

        7.30 – + Danuta KRASZEWSKA (greg.).

      18.00 –    Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa – 22 V 2024 r.

        7.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Grażyny, Józefa, Damiana.

        7.00 –    O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla członków Kółka Różańcowego,

                      rodziców za dzieci p.w. św. Rity.

        7.00 – ++ PAWŁOWSKICH, TARGOSIŃSKICH.

        7.30 –    Dziękczynna za otrzymane łaski zdrowia składa rodzina FILIPKÓW z ich dziećmi.

        7.30 – + Feliksa /k/ OSIPIAK (greg.).

        7.30 – + Danuta KRASZEWSKA (greg.).

Środa – 22 V 2024 r.

      18.00 – + Edward PRAŻMO (greg.).

      18.00 – + Grażyna, Ryszard DZIAŁA.

      18.00 – + Władysław (16 r.), ++ FLAKÓW, MROZÓW.

Czwartek – 23 V 2024 r.

        7.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla ks.: Bogdana KALINOWSKIEGO,

                      Tomasza ADAMCZYKA i Andrzeja GOŁĘBIOWSKIEGO z okazji 25 r. święceń kapłańskich.

        7.00 – + Maria FIDUT (2 r.).

        7.00 – + Jan (15 r.), Teresa (11 r.), Tadeusz (7 r.), ++ STACHULÓW.

        7.30 – + Feliksa /k/ OSIPIAK (greg.).

        7.30 – + Marek CZURYŁO.

        7.30 – + Artur BORYGA (2 r.).

      18.00 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dar zdrowia dla s. Estery, s. Dominiki,

                      s. Lidii, ks. Marcina WÓJTOWICZA i ks. Proboszcza (od rodziców dzieci pierwszokomunijnych).

      18.00 – + Edward PRAŻMO (greg.).

      18.00 – + Danuta KRASZEWSKA (greg.).

Piątek –  24 V 2024 r.

        7.00 – + Piotr BOROWIK (r. ur.), ++ BOROWIKÓW, SZYMASZKÓW.

        7.00 – + Józef RÓŻAŃSKI, ++ RÓŻAŃSKICH, ŻMUDÓW.

        7.00 – + Krzysztof KUROWSKI (1 m.).

        7.30 – + Feliksa /k/ OSIPIAK (greg.).

        7.30 – + Edward (20 r.), Genowefa (15 r.), Helena, Stanisław, Marianna, Tomasz, Wiktoria, Ada,

                   ++ CZARNOTÓW, DESZCZAK, DZIWISZ.

        7.30 – + Elżbieta SKALSKA (1 m.).

      18.00 –    W intencji s. Estery o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę MB. w Dniu Imienin.

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla ks.: Tomasza ADAMCZYKA,

                      Bogdana KALINOWSKIEGO i Andrzeja GOŁĘBIOWSKIEGO z okazji 25 r.,

                      oraz ks. Wojciecha ADAMCZYKA z okazji 20 r. święceń kapłańskich.

      18.00 – + Edward PRAŻMO (zakończenie greg.).

      18.00 – + Danuta KRASZEWSKA (greg.).

Sobota – 25 V 2024 r.

        7.00 –    O powrót do zdrowia i uzdrowienie z choroby nowotworowej dla Patrycji.

        7.00 – + Marianna FILIPEK (18 r.), Edward, Małgorzata, Bogusława /k/, Walenty, Franciszek, Aniela,

                   ++ dusze w czyśćcu cierpiące.

        7.00 – + Urszula KIERES.

        7.30 – + Feliksa /k/ OSIPIAK (greg.).

        7.30 – + Danuta KRASZEWSKA (greg.).

        7.30 – + Marianna, Jan JACH.

      15.00 –    Ślubna.

      18.00 –    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę MB i dary Ducha Św.

                      dla ks. Mateusza WÓJCIKA z okazji 7 r. święceń kapłańskich.

      18.00 – + Helena, Stanisława /k/, Marianna, Bogusława /k/ (31 r.).

Niedziela – 26 V 2024 NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

        7.00 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla córki Anny z okazji 40 r. ur.

                      oraz dla całej rodziny.

        7.00 – + Marianna, Franciszek, Lucjan, Maria, ++ TOMASZEWSKICH, Tadeusz, Helena, ++ GÓRSKICH.

        7.00 – + Danuta KRASZEWSKA (greg.).

        9.00 –    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i wierność w powołaniu  do życia mniszego

                      konsekrowanego dla s. Marii Weroniki OSTROWSKIEJ – Mniszki Klaryski z okazji Jubileuszu

                      25 r. profesji świętej.

        9.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski i zdrowie dla Anny z okazji Dnia Matki.

        9.00 – + Feliksa /k/ OSIPIAK (greg.).

        9.00 – + Jan (28 r.), Kazimiera (4 r.) GOZDUR.

      10.30 –    Zbiorowa.

D   10.30 –    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę MB

                      dla Aleksandry DZIURY z okazji 18 r. ur.

      12.00 –    Za parafian.

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Marii i Jakuba we wspólnym życiu

                      w małżeństwie.

      18.00 – + Julia, Jan, Expedyt ŚLEMP, Katarzyna, Janina, Piotr WACURA.