INTENCJE

IV Niedziela Wielkanocna – 21 IV 2024 r.

        7.00 – + Lucyna, Józef POLEWIAK.

        7.00 – + Zofia DAŚKO (greg.).

        7.00 – + Zuzanna DARUK (greg.).

        9.00 – + Henryk WIECZOREK (greg.).

        9.00 – + Zbigniew SZMIT (9 m.).

        9.00 – + Czesław (13 r.), Władysława /k/, Władysław, Mieczysław, Kazimierz,

                   ++ MAZURÓW, GRUSZCZYKÓW.

      10.30 –    Zbiorowa.

D   10.30 – + Stanisław (14 r.), Marian, Andrzej.

      12.00 –    Za parafian.

      18.00 – + Tomasz CZERNIAK (14 r.).

Poniedziałek – 22 IV 2024 r.

        7.00 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Kingi i Pawła

                      z okazji 25 r. ślubu, oraz w intencji ich dzieci.

        7.00 – + Jan SOBJANEK (4 m.).

        7.30 – + Henryk WIECZOREK (greg.).

        7.30 – + Maria, Władysław, Janusz NAKIELSCY.

      18.00 – + Zdzisław KAMALA (4 r.), Stanisław, Wiktoria, Katarzyna, Piotr.

      18.00 – + Zofia DAŚKO (greg.).

      18.00 – + Zuzanna DARUK (greg.).

Wtorek – 23 IV 2024 r.

        7.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Wojciecha z okazji imienin.

        7.00 – + Zuzanna DARUK (greg.).

        7.00 – + Mieczysław (34 r.), Marianna WIDEŃSCY.

        7.30 – + Henryk WIECZOREK (greg.).

        7.30 – + Jerzy (15 r.), ++ SZALASTÓW.

        7.30 – + Urszula PORZYC (1 m.).

      18.00 – + Jerzy KŁOPOTRK (40 r.), ++ KŁOPOTKÓW.

      18.00 – + Zofia DAŚKO (greg.).

Środa – 24 IV 2024 r.

        7.00 –    O Boże błogosławieństwo i potrzebne dary Ducha Św. dla ks. Dominika CHMIELEWSKIEGO.

        7.00 – + Janina GAJOWIAK.

        7.30 – + Henryk WIECZOREK (greg.).

        7.30 – + Helena CZERWIŃSKA (5 r.).

        7.30 – + Jerzy ŻEBROWSKI (imieninowa).

      18.00 – + Józefa /k/ i Wawrzyniec MAZUR.

      18.00 – + Zofia DAŚKO (greg.).

      18.00 – + Zuzanna DARUK (greg.).

Czwartek – 25 IV 2024 r.

        7.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla ks. Proboszcza Marka z okazji imienin.

        7.00 – + Jan ZAJĄC (3 r.).

        7.30 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski i dary Ducha Św. dla ks. Marka URBANA

                      z okazji imienin (ofiara rodziny PRZEKAZÓW).

        7.30 – + Henryk WIECZOREK (greg.).

        7.30 – + Edward PRAŻMO (początek greg.).

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla ks. Marka URBANA z okazji imienin.

      18.00 – + Zofia DAŚKO (greg.).

      18.00 – + Zuzanna DARUK (greg.).

Piątek –  26 IV 2024 r.

        7.00 – + Zuzanna DARUK (greg.).

        7.00 – + Józefa /k/ BORYŃ, Jan BORYŃ.

        7.30 – + Henryk WIECZOREK (greg.).

        7.30 – + Edward PRAŻMO (greg.).

        7.30 – + Waldemar IWAŃSKI (3 m.).

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Marii i Jakuba we wspólnym życiu

                      w małżeństwie.

      18.00 – + Zofia DAŚKO (greg.).

Sobota – 27 IV 2024 r.

        7.00 – + Zofia DAŚKO (greg.).

        7.00 – + Zuzanna DARUK (greg.).

        7.30 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i łaskę zdrowia dla Anety JASTRZĘBSKIEJ

                      i Andrzeja SIEMBIDY z okazji r. ur.

        7.30 – + Henryk WIECZOREK (greg.).

        7.30 – + Edward PRAŻMO (greg.).

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Dominika z okazji 21 r. ur.

      18.00 – + Janusz LATO (1 r.).

V Niedziela Wielkanocna – 28 IV 2024 r.

        7.00 – + Zuzanna DARUK (greg.).

        7.00 – + Helena (35 r.), Franciszek (28 r.), Władysława /k/ (20 r.), Zygmunt (37 r.), Zygmunt (3 r.),

                   + Czesław (7 r.), Maria, ++ KUZIUKÓW, JURGIELEWICZÓW.

        9.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Marty i Mirosława

                      z okazji 35 r. sakramentu małżeństwa.

        9.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Kajetana z okazji 8 r. ur.

                      i Zofii z okazji 4 r. ur.

        9.00 – + Henryk WIECZOREK (greg.).

        9.00 – + Edward PRAŻMO (greg.).

      10.30 –    Zbiorowa.

D   10.30 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Mikołaja OSIŃSKIEGO z okazji 10 r. ur.

      12.00 –    Za parafian.

      18.00 – + Zofia DAŚKO (greg.).

      18.00 – + Czesława /k/ ŻUK.