INTENCJE

II Niedziela Wielkiego Postu – 25 II 2024 r. 

        7.00 – + Józef SZEWCZAK (greg.).

        7.00 – + Józef PIOTROWSKI (13 r.), ++ WIELEBÓW, JANIAKÓW, PIOTROWSKICH.

        9.00 – + Stanisława /k/ MALISZEWSKA (1 r.).

        9.00 – + Robert MIĄCZ (30 r.).

        9.00 – + Józef IWANIUK (3 r.).

      10.30 –    Zbiorowa.

D   10.30 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski i powrót do zdrowia dla Leszka.

      12.00 –    Za Parafian.

      13.30 – + Kazimiera BOROWIK.

      18.00 – + Jan BANACH (22 r.).

      18.00 – + Krystyna CZUPRYŃSKA (1 r.).

Poniedziałek – 26 II 2024 r.

        7.00 – + Ryszard MOCHNIEJ (2 r.).

        7.00 – + Kazimierz KRUKOWSKI (26 r.), Zofia, Aurelia, Zdzisław.

        7.30 – + Mieczysław KIDAJ (3 r.).

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Marii i Jakuba we wspólnym życiu

                      w małżeństwie.

      18.00 – + Michał SOBKOWICZ (1 r.).

      18.00 – + Józef SZEWCZAK (greg.).

Wtorek – 27 II 2024 r.

        7.00 –    O Boże błogosławieństwo dla Elżbiety LUBAŃSKIEJ i jej rodziny.

        7.00 – + Józef SZEWCZAK (greg.).

        7.30 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Mirosławy i Michała, Mariusza i Joanny

                      oraz Krystyny.

        7.30 – + Ks. Szymon SZLACHTA (początek greg.).

      18.00 –    Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa – 28 II 2024 r.

        7.00 – + Ks. Szymon SZLACHTA (greg.).

        7.00 – + Zdzisława /k/ ŚWIECA (27 r.).

        7.30 – + Władysława /k/ IZDEBSKA (1 r.).

        7.30 – + Janina, Aleksander DRĄŻKIEWICZ.

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Mateusza z okazji 18 r. ur.

      18.00 – + Józef SZEWCZAK (greg.).

Czwartek – 29 II 2024 r.

        7.00 –    O wytrwanie w abstynencji Michała.

        7.00 – + Ks. Szymon SZLACHTA (greg.).

        7.30 – + Waldemar IWAŃSKI (30 dz.).

      18.00 – + Józef SZEWCZAK (greg.).

      18.00 – + Janina, Kazimierz PLEWIK, Marianna ZDEB, Kazimierz PLEWIK, Jan PAWLAK,

                   ++ PLEWIKÓW, ZDEBÓW.

      18.00 – + Zofia KUŚNIERZ (6 m.).

I Piątek –  1 III 2024 r.

        7.00 – + Ks. Szymon SZLACHTA (greg.).

        7.30 – + Ryszard KOZIOŁ (13 r.), Maria, Kazimierz.

        7.30 – + Czesława /k/ (11 r.), ++ KLAUDÓW, BOGDANOWICZÓW.

      16.30 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Św. i zdrowie

                      dla Jasia z okazji 1 r. ur. oraz dla jego rodziców.

      16.30 –    O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla ks. Radosława z okazji imienin.

      18.00 – + Józef SZEWCZAK (zakończenie greg.).

      18.00 – + Zdzisław (34 r.), Władysława /k/, Józef, Anna, dusze w czyśćcu cierpiące.

      21.00 –    O pokój w sercach.

I Sobota – 2 III 2024 r.

        7.00 – + Ks. Szymon SZLACHTA (greg.).

        7.00 – + Helena, Kurt ŚWIECA (imieninowa).

        7.30 –    Dziękczynna z prośbą o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Marianny.

        7.30 – + Helena CZERWIŃSKA (5 r.).

      18.00 – + Krystyna (4 r.), Zofia, Józef.

      18.00 – + Kazimiera KACZOROWSKA (4 r.), Małgorzata KACZOROWSKA (3 r.).

III Niedziela Wielkiego Postu – 3 III 2024 r.  

        7.00 – + Ks. Szymon SZLACHTA (greg.).

        7.00 – + Anna TRYBUCHOWICZ (12 r.), Piotr TRYBUCHOWICZ (23 r.).

        7.00 – + Józef (9 r.), Stanisław, Wincentyna /k/, ++ GONDKÓW.

        9.00 –    O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Antoniego z okazji 14 r. ur.

        9.00 – + Michał SIEK (4 r.), Anna ZAKOŚCIELNA.

        9.00 – + Ryszard (7 r.), ++ CHYLÓW, DYMARÓW.

      10.30 –    Zbiorowa.

D   10.30 –    O Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Damiana z okazji 11 r. ur. oraz w intencji Darii.

      12.00 –    Za Parafian.

      18.00 – + Kazimiera, Wacław, ++ WOŁOSZYNÓW.