XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 października 2023r.

  1. Mszą św. o godz. 18.00 kończymy dzisiaj rekolekcje różańcowe. O godz. 19.00 przejdziemy po osiedlu w procesji różańcowej (dziś nie będzie nabożeństwa o godz. 17.15).
  2.  Zapraszamy do udziału w różnych wydarzeniach związanych z Antoniańskimi Dniami Rodziny, które rozpoczną się w najbliższy piątek (13.10) Mszą św. o godz. 18.00. Tego dnia zapraszamy później do wspólnego przeżycia Nabożeństwa Fatimskiego (zachowujemy nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15) i obejrzenia filmu o Błogosławionej Rodzinie Ulmów. W sobotę zachęcamy do udziału w warsztatach tanecznych, wokalnych, bębniarskich, kulinarnych i kawiarnianych oraz w wieczornym koncercie. Niedziela będzie momentem propozycji różnych form integracji i spotkania na modlitwie – tego dnia nabożeństwo różańcowe wyjątkowo będzie o godz. 11.30. Nasze Dni Rodziny zakończy o godz. 19.00 CZAS CHWAŁY. Szczegóły programu znajdziemy na plakatach, stronie internetowej parafii i w Głosie Św. Antoniego. Z racji organizacyjnych na sobotnie warsztaty obowiązują zapisy.
  3. We czwartek (12.10) w naszych modlitwach na Mszy św. o godz. 18.00 pamiętać będziemy o nauczycielach i wychowawcach z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Po Mszy św. zapraszamy nauczycieli na spotkanie na plebanii.
  4. Przy wyjściu z kościoła można się jeszcze zapisać na organizowaną 21.10 br. pielgrzymkę autokarową do Markowej – miejsca kultu błogosławionej rodziny Ulmów. Prosimy też osoby zapisane o potwierdzenie wyjazdu przez wpłatę kosztów.  
  5. Bóg zapłać za ofiary na remonty budynków parafialnych: KR Królowej Różańca Świętego –490zł, KR św. Teresy z Avila -390zł, Grupa AA -100zł, bezimiennie –500zł, na konto -300zł.
  6. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” znajdziemy w kiosku parafialnym. Przed kościołem możemy też nabyć aktualny, październikowy numer „Głosu
    Św. Antoniego”.
  7. Uczestników Pielgrzymki Biblijnej zapraszamy jak co miesiąc na indywidualne błogosławieństwo na zakończenie  liturgii przy stopniach ołtarza.
  8. W ostatnich dniach odeszli z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności:

+ Maria SKRZYPEK, lat 63 zamieszkała przy ul. Daszyńskiego 11,

+ Renata OSUCH, lat 54 zamieszkała przy ul. Tumidajskiego 22,

+ Stanisław SŁOMKA, lat 83 zamieszkały przy ul. Tumidajskiego 18.