INTENCJE

III Niedziela Wielkanocy – 18 IV 2021 r.

7.00 – + Regina, Jan, ++ LEWANDOWSKICH.

7.00 – + Stefania WÓJCIK (r.)

7.00 – + Zdzisław SZEWCZYK (greg.)

9.00 –    O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Leszka CHŁOPASIA z racji r. ur, jego żony i dzieci.

9.00 – + Irena KOWALCZYK (greg.)

9.00 – + Edward FRANKIEWICZ (3 r.)

9.00 – + Władysława /k/, Helena, Franciszek, Zygmunt, Czesław, Maria,

++ KUZIUKÓW, JURGIELEWICZÓW.

9.00 – + Ekspedyt ŚLEMP, Jan, Julia ŚLEMP, Piotr, Katarzyna WACURA.

10.30 –    Zbiorowa.

D   10.30 –    Dziękczynna z okazji 18 r. zawarcia sakramentu małżeństwa Agnieszki i Andrzeja

z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci.

12.00 –    Za Parafian.

18.00 – + Elżbieta STROJEK (greg.)

Poniedziałek – 19 IV 2021 r.

7.00 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski i łaskę uzdrowienia dla Kacpra.

7.00 – + Stanisław (42 r.), Zbysław (17 r.), Marianna (20 r.), ++ KIELICHÓW, Wiesław WÓJTOWICZ (13 r.)

7.30 – + Władysław STEFANIAK (30 dz.)

7.30 – + Zdzisław SZEWCZYK (greg.)

7.30 – + Kazimiera BRYŁA (1 m.)

18.00 – + Ks. Józef SZCZYPA.

18.00 – + Irena KOWALCZYK (greg.)

18.00 – + Elżbieta STROJEK (greg.)

Wtorek – 20 IV 2021 r.

7.00 – + Elżbieta STROJEK (greg.)

7.00 – + Irena KOWALCZYK (greg.)

7.00 – + Piotr ZIELONKA (12 r.)

7.30 – + Zdzisław SZEWCZYK (greg.)

7.30 – + Eugeniusz PIECH (38 r.), Władysława /k/, Adela, Kazimiera, Jan.

7.30 – + Barbara-Franciszka KOLANICKA (30 dz.)

18.00 –    Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa – 21 IV 2021 r.

7.00 – + Józef ZDERKIEWICZ (16 r.)

7.00 – + Barbara-Franciszka KOLANICKA (1 m.)

7.30 – + Ryszard MURAWSKI (od sąsiadów z bloku)

7.30 – + Zdzisław SZEWCZYK (greg.)

18.00 – + Urszula SWATOWSKA (3 m.)

18.00 – + Józef (47 r.), Zofia, Krystyna.

18.00 – + Irena KOWALCZYK (greg.)

18.00 – + Elżbieta STROJEK (greg.)

Czwartek – 22 IV 2021 r.

7.00 – + Czesław, Władysława /k/, Władysław, ++ MAZURÓW.

7.00 – + Genowefa ŻYDEK (30 dz.)

7.00 – + Janina KIELMAS (4 r.), Genowefa, Jan, Zygmunt.

7.30 – + Władysława /k/ SMALEC (1 m.)

7.30 – + Zdzisław SZEWCZYK (greg.)

18.00 – + Irena KOWALCZYK (greg.)

18.00 – + Elżbieta STROJEK (greg.)

18.00 – + Marianna NOGALSKA (9 m.)

Piątek – 23 IV 2021 r.

7.00 – + Irena KOWALCZYK (greg.)

7.00 – + Jerzy KŁOPOTEK, ++ KŁOPOTKÓW.

7.00 – + Mieczysław WIDEŃSKI (31 r.)

7.30 –    O Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla Wojciecha z okazji imienin.

7.30 – + Zdzisław SZEWCZYK (greg.)

7.30 – + Jerzy ŻEBROWSKI (imieninowa)

18.00 –    Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Joanny z okazji urodzin.

18.00 – + Elżbieta STROJEK (greg.)

18.00 – + Stanisława /k/ FILO (9 m.)

18.00 – + Zdzisław KAMALA (1 r.)

Sobota – 24 IV 2021 r.

7.00 –    O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla ks. Proboszcza Marka URBANA

z okazji imienin.

7.00 – + Stanisław (11 r.), Ryszard, Józefa /k/, Katarzyna.

7.30 – + Zdzisław SZEWCZYK (greg.)

7.30 – + Agnieszka MISZTAL (56 r.), ++ MISZTAL.

7.30 – + Jerzy FIGIEL (4 m.)

12.00 –    Ślubna.

18.00 –    O Boże błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny, oraz o umocnienie dla polskich rodzin.

18.00 – + Kazimierz KALINOWSKI (5 m.)

18.00 – + Irena KOWALCZYK (greg.)

18.00 – + Elżbieta STROJEK (greg.)

IV Niedziela Wielkanocy – 25 IV 2021 r.

7.00 – + Zdzisław SZEWCZYK (greg.)

7.00 – + Piotr (13 r.), Balbina, Stanisława /k/, Antoni, Anastazja, ++ WNUK, Janina (15 r.), Bolesław,

+ Edward, ++ KUREK, Leontyna KORSZLA.

7.00 – + Rozalia, Antoni, Rozalia, Apolonia, Kazimierz, ++ DROZDÓW, PAWŁOWICZÓW.

9.00 –    W intencji ks. Proboszcz Marka URBANA z racji imienin o potrzebne łaski i dary Ducha Św.

9.00 – + Andrzej MAJ (4 r.)

9.00 – + Józefa /k/, Jan, Andrzej, Zofia, ++ BORYNIÓW.

9.00 – + Irena KOWALCZYK (greg.)

9.00 – + Halina KWIATUSZEWSKA (1 r.), Stanisław KWIATUSZEWSKI (10 r.)

10.30 –    Zbiorowa.

D   10.30 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i mądrość życiową

dla Anny z okazji 20 r. ur.

12.00 –    Za Parafian.

18.00 – + Elżbieta STROJEK (greg.)