XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 lipca 2023 r.

  1. Dziękujemy ks. Józefowi Trąbce, kapelanowi Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie, za dzisiejszą obecność z nami i głoszone słowo Boże. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do podejścia do wolontariuszy i wsparcia działalności hospicjum.
  2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 19.00 na kolejny CZAS CHWAŁY – możliwość wsłuchiwania się w Boże słowo, modlitwy uwielbienia i adoracji Najśw. Sakramentu. Z racji 16. dnia miesiąca do modlitwy dołączymy intencje Kościoła, Papieża Franciszka i rodzin naszej parafii.
  3. W kancelarii parafialnej można się jeszcze włączyć w fundusz „Idę z Tobą” – wspieramy ofiarami pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki z Lublina na Jasną Górę, oni modlą się w naszych intencjach. Trwają też zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę.
  4. W sobotę (22.07) liturgiczne święto św. Marii Magdaleny, Msze św. o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.
  5. W niedzielę za tydzień (23.07) z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżujących, po Mszach św. o godz. 12.00 i 18.00 będzie możliwość poświęcenia pojazdów.
  6. Na przełomie stycznia i lutego zapraszamy na samolotową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje i zapisy w kancelarii i u ks. Daniela Mazurka.
  7. Bóg zapłać za ofiary wspierające remonty budynków parafialnych: bezimiennie –300zł.
  8. Jest prasa katolicka: tygodniki „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego” i „Głos Św. Antoniego”- wydanie wakacyjne, znajdziemy w kiosku parafialnym.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:

+ Stanisław MICIUK, lat 84 zamieszkały przy ul. Tumidajskiego 12,

+ Zofia KOCOT, lat 82 zamieszkała przy ul. Trześniowskiej 3.