XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 lipca 2021r.

  1. Przy wyjściu z kościoła mamy możliwość wesprzeć ofiarami do puszki leczenie naszego parafianina Dawida Grzesiaka. Kilkunastoletni Dawid miał wypadek w marcu br., teraz przebywa w Klinice Budzik w Warszawie. Potrzebuje przejść jeszcze wiele kosztownych zabiegów medycznych. Zachęcamy do wsparcia. Dziękujemy rodzinie Dawida i wolontariuszom za zorganizowanie kwesty.
  2. We wtorek (13.07) po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim.
  3. W piątek (16.07), wspomnienie NMP z Góry Karmel. Na Mszy św. z nieszporami o godz. 18.00 będziemy się modlić za zmarłych, zwłaszcza zmarłych w ostatnim miesiącu naszych parafian. Po Mszy św. zapraszamy na comiesięczną indywidualną adorację Najśw. Sakramentu do godz. 21.00. Szczególnie powierzać będziemy w modlitwie sprawy Kościoła, Ojca św. i naszych rodzin.
  4. Zachęcamy do włączania się w akcję „Idę z Tobą” – wspieramy finansowo pielgrzymów idących na Jasną Górę, a oni modlą się w naszych intencjach. Zapisy intencji w kancelarii. Przypominamy też o zapisach mailowych (michaelszuba@gmail.com) do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę.
  5. Są tygodniki katolickie: ”Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do nabywania wakacyjnego numeru „Głosu św. Antoniego”. Znajdziemy w nim m.in. ciekawe artykuły o sanktuarium maryjnym w Janowie Lubelskim, cenne podpowiedzi o wartości nawiedzania miejsc świętych, katechezę o Eucharystii bpa Adama Baba.
  6. Bóg zapłać za ofiary: KR MB Płaczącej – 360zł, grupa AL ANON -50zł, bezimiennie –1000zł, na konto 150zł.
  7. W ostatnim tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Regina ZIĘBA, lat 75 zamieszkała przy ul. Niepodległości 1,

+ Alfred BUCZEK, lat 72 zamieszkały przy ul. Niepodległości 7A,

+ Tomasz SIEŃKO, lat 42 zamieszkały przy ul. Tumidajskiego 10,

+ Stanisław ADAMOWICZ, lat 79 zamieszkały ostatnio w Złotowie.