IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25 kwietnia 2021r.

  1. Rozpoczynamy dniem dzisiejszym Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i do Życia Konsekrowanego. Zachęcamy do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w godz. 8.00-17.30, w tych dniach szczególnie prosząc o nowe, gorliwe i święte powołania oraz o odwagę przyjmowania ich przez zaproszonych przez Boga.
  2. We czwartek (29.04) obchodzić będziemy liturgiczne święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy. Msze św. jak w dni powszednie.
  3. W ostatni piątek miesiąca (30.04) zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.00 na Różaniec do Siedmiu Boleści Najświętszej Dziewicy Maryi.
  4. Najbliższa sobota to pierwsza w miesiącu maju. Po wieczornej Mszy św. czuwanie pierwszosobotnie i adoracja Najśw. Sakr. do godz. 21.00. W sobotę o godz. 17.30 rozpoczniemy nabożeństwa majowe. Zachęcamy też do potrzymania majowej tradycji i porannej modlitwy o godz. 6.30 przez śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP.  
  5. Bóg zapłać za ofiary na remonty budynków parafialnych: bezimiennie – 2x100zł. Dziękujemy też za ofiary złożone dzisiaj na tacę z przeznaczeniem na remonty.
  6. Zachęcamy do sięgnięcia po prasę katolicką: w kiosku parafialnym są m.in. najnowsze numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Przy wyjściu z kościoła możemy jeszcze nabyć kwietniowy nr „Głosu Św. Antoniego”.
  7. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

     + Jerzy DUDZIAK, lat 77  zam. przy ul. Niepodległości 26,

     + Jan MADEJ, lat 74  zam. przy ul. Tumidajskiego 10.