Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Świece ŚDM w rękach rodzin goszczących młodzież

sdm swiece

W niedzielę 25 października o godz. 18.00 odprawiona została Msza święta, na którą przybyły rodziny przygotowujące się do przyjęcia młodzieży w ramach tygodnia w diecezji ŚDM 2016. Modlitwie przewodniczył opiekun duchowy przygotowań dni diecezjalnych naszej parafii – ks. Mariusz Salach. Na początku Mszy świętej ks. Mariusz powitał rodziny, dziękując jednocześnie za gotowość przyjęcia i ugoszczenia młodych ludzi, którzy przybędą na Światowe Dni Młodzieży w lipcu przyszłego roku. Na koniec Eucharystii rodziny otrzymały specjalne, indywidualne błogosławieństwo oraz symboliczne świece. Po Mszy świętej w domu katechetycznym odbyło się krótkie spotkanie informacyjno-organizacyjne dla tych rodzin.

Tekst: Jan Braun
Ilustracja: Monika Piechnik

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.