Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Spotkanie Sztabu Parafialnego ŚDM oraz wszystkich, którzy chcą sięwłączyć w organizację ŚDM w naszej parafii

Najpierw serdecznie podziękowania dla Ady i Maksymiliana, którzy byli głównymi organizatorami drogi krzyżowej w intencji ŚDM, która została odprawiona w piątkowy wieczór 26 lutego. Wielkie dzięki również tym, którzy włączyli się w czytanie rozważań i śpiew pieśni oraz ks. Pawłowi za przewodniczenie drodze krzyzowej.

 

Serdeczne podziękowania również Jankowi oraz Ilonie za poprowadzenie spotkania z rodzinami, które będą przyjmować młodzież do swoich domów w lipcu. Spotkanie było bardzo rzeczowe i przebiegało w miłej atmosferze.

 

A teraz przypominam, że spotkanie Sztabu Parafialnego ŚDM odbędzie się w najbliższą niedzielę 6 marca 2016 r. o godz. 19.00 w domu katechetycznym. Bardzo serdecznie zapraszam na to spotkanie także wszystkich, którzy pragną się włączyć, czy pomóc w jakikolwiek sposób w zorganizowanie tego wielkiego wydarzenia w naszej parafii.
ks. Mariusz

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.