Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 listopada 2015 r.

 1. W poniedziałek – 16. dzień miesiąca – modlimy się w intencji Ojca św. i Kościoła. W tym dniu dodatkowa adoracja po Mszy św. wieczorowej zakończona Apelem. Modlitwę poprowadzi młodzież z naszej parafii.

 2. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę o godz. 19.00 w domu katechetycznym.

 3. Najbliższa niedziela, ostatnia w roku liturgicznym, poświęcona jest Chrystusowi Królowi Wszechświata – jest to święto Patronalne: Sióstr Rodziny Betańskej, Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz uroczystość odpustowa w sąsiedniej parafii.

 4. Targi Wydawców Katolickich będą miały miejsce w KUL od czwartku (19.XI) do soboty (21.XI). W ramach targów 19 listopada w auli KUL im. Kard. Wyszyńskiego wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Początek występu o godz. 19.00.

 5. Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie zaprasza na Dni Muzyki Chrześcijańskiej, które rozpoczną się w piątek (20.XI) i potrwają do poniedziałku (23.XI). Wstęp wolny. Więcej informacji na plakacie przed kościołem.

 6. Oratorium ku czci św. Jana Pawła II „Santo” w wykonaniu poznańskiego Zespołu Muzyki Sakralnej „Lumen” w najbliższą niedzielę – 22.XI – w kościele św. Józefa przy ul. Filaretów (LSM). Początek koncertu o godz. 15.30 – wstęp wolny. Szczegóły na plakacie.

 7. Jest prasa katolicka: tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. Dla dzieci dwumiesięcznik „Tęcza” oraz „Mały gość niedzielny”. Jest duży wybór kalendarzy i kart świątecznych.

 8. W najbliższych dniach zostanie wydrukowany kalendarz parafialny na nowy rok 2016, zawierający wiele pięknych zdjęć oraz informacji o naszej parafii. Kalendarz można będzie nabyć w przyszłą niedzielę. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży w naszej parafii oraz na dofinansowanie wyjazdu młodzieży do Krakowa w lipcu 2016 r.

 9. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii: Kółko Różańcowe bł. Karoliny Kózkówny 200 zł., grupa AA 50 zł., bezimiennie – 200 zł.

 10. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, a przeznaczone na budownictwo sakralne oraz za wsparcie okazane ks. Tomaszowi z Ukrainy.

 11. Informujemy, że opłatek na stół wigilijny poświęcimy w I niedzielę Adwentu i każdej rodzinie zostanie doręczony przez waszych sąsiadów - przedstawicieli Rady Parafialnej.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.