Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

V NIEDZIELA ZWYKŁA - 9 lutego 2020r.

1. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania będzie miała spotkanie dzisiaj o godz. 19.00 w Dolnym Kościele.

2. Zapraszamy chorych i osoby im towarzyszące na wspólne przeżywanie we wtorek (11.02) w dzień Matki Bożej z Lourdes Światowego Dnia Chorego. O godz. 9.00 będzie dodatkowa Msza św. z modlitwą za chorych. Osobom, które poproszą o to z wiarą i są w podeszłym wieku, przeżywają zagrożenie życia czy trud zmagania z poważną chorobą udzielany będzie też sakrament namaszczenia chorych. Zwyczajnym momentem przygotowania do przyjęcia tego sakramentu jest stan łaski uświęcającej. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.

3. Liturgiczny obchód święta św. Cyryla i Metodego, patronów Europy, przeżywać będziemy w piątek (14.02). Msze św. jak w dni powszednie. W modlitwę tego dnia włączymy osoby pragnące prawdziwie odkrywać i żyć miłością.

4. Osoby pragnące włączyć się w ciekawy sposób przeżywania czasu przez gry planszowe zapraszamy w sobotę (15.02) na godz. 15.15 do sali ŚDM. Przewidziane są gry w różnych kategoriach wiekowych. Tego dnia o godz. 19.00 w Dolnym Kościele będzie miał miejsce KONCERT KARNAWAŁOWY w wykonaniu lubelskich artystów scen muzycznych. Więcej szczegółów znajdziemy na plakacie w gablocie.

5. Na KAWIARENKĘ MISYJNĄ w sali ŚDM zaprasza za tydzień w niedzielę (16.02) Grupa Misyjna. Kawiarence w godz. 10.00-14.00 towarzyszyć będzie zbiórka dla osób dotkniętych trądem.

6. Dziękujemy za ofiary, które wpłynęły na rzecz naszej wspólnoty parafialnej: KR św. Agaty – 380zł; bezimiennie 2x100zł, na konto: 100zł . W niedzielę 16.02 ofiary na tacę przeznaczymy na prace remontowe.

7. W kiosku parafialnym znajdziemy aktualne numery prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”. Przed kościołem jest do nabycia lutowy numer „Głosu św. Antoniego” oraz książka „Pasterz”.

8. W naszej parafii gościmy dzisiaj ks. Tomasza Milo, który pracuje we Lwowie w parafii budującej kościół pw. św. Jana Pawła II. Możemy przez nabycie ikony czy świecy w ten sposób wesprzeć budowę. Więcej powie o tym ks. Tomasz.

9. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do Pana:

+ Stanisław WASAK zamieszkały przy ul. Daszyńskiego 13.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.