Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO - 21 kwietnia 2019r.

1. Dziękujemy wszystkim wiernym za udział w liturgii Wielkiego Tygodnia, kapłanom za posługę w konfesjonale. Dziękujemy s. Honoracie i osobom, które jej pomagały w wykonanie wystroju Ciemnicy, Grobu Pańskiego, przygotowanie świątecznej dekoracji i posprzątanie kościoła. Dziękujemy Panu Jackowi - organiście, służbie liturgicznej pod opieką ks. Pawła i osobom, które podejmowały funkcje w liturgii, szafarzom nadzwyczajnym Komunii św., chórowi INSPIRANTE pod dyrekcją Pani Małgorzaty Świecy i jeszcze raz wszystkim za uczestnictwo, modlitewne skupienie, za prowadzone adoracje nocne – wszystkim Bóg zapłać!

2. Dziękujemy również za złożone dary i ofiary na rzecz potrzebujących parafian, Grupie Charytatywnej za koordynowanie pomocy dla nich oraz harcerkom i harcerzom, którzy na różny sposób byli w tych dniach naszym wielkim wsparciem. Dziękujemy za różne formy jałmużny przekazane w wielkim poście, szczególnie za wsparcie dzieł misyjnych, a wśród nich za ofiary, które dają możliwość przygotowania 136 pakietów dla dzieci z Rwandy.

3. Jutro drugi dzień świąteczny, porządek Mszy św. niedzielny. Taca na potrzeby KUL-u.

4. Trwa nowenna przed niedzielą Miłosierdzia Bożego – dzisiaj odmówimy ją na zakończenie nieszporów, które rozpoczną się o godz. 17.30, w następne dni - po Mszy św. wieczornej. Wyjątkowo we czwartek (25.04) o g. 17.45.

5. Zapraszamy parafian i gości na spotkanie wielkanocne w Niedzielę Miłosierdzia Bożego (28.04). Rozpoczniemy je o godz. 15.00 Koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie w Dolnym Kościele włączymy się w Koncert Chwały poprowadzony przez Parafialny Zespół Muzyczny oraz Scholę Dziecięcą. W programie konkurs na parafialne ciasto wielkanocne – mazurek i wspólny posiłek wielkanocny. Szczegółowy program na plakacie w gablocie i na stronie internetowej parafii.

6. Na radosny czas przeżywania prawdy o Zmartwychwstaniu Pańskim pragniemy jako duszpasterze naszym Parafianom i Gościom złożyć najlepsze życzenia. Odkryjmy na nowo moc łaski Bożej, której źródłem jest Zmartwychwstały Jezus, a żyjąc w zjednoczeniu z Nim wnieśmy w życie świata wiele nadziei. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.