Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

VII NIEDZIELA ZWYKŁA - 24 lutego 2019 r.

1. Kandydaci do sakramentu bierzmowania i ich rodzice mają dziś (24.02) spotkanie o godz. 19.00 w Dolnym Kościele.

2. Członkowie grupy AA pełnią dziś dyżur w godz. 17.00-19.30 w Domu Katechetycznym. Osoby dotknięte problemem alkoholizmu mają w ten sposób możliwość sięgnięcia po poradę.

3. Członkowie Legionu Maryi – aktywni i wspierający, mają spotkanie w poniedziałek (25.02) o godz. 16.00 w Domu Katechetycznym.

4. Szafarze nadzwyczajni Komunii św. mają zaś swoje spotkanie w poniedziałek (25.02) o godz. 19.00 w sali ŚDM.

5. Zelatorzy Żywego Różańca spotkają się we wtorek (26.02) o godz. 19.00 w sali ŚDM.

6. W tym tygodniu mamy I piątek i I sobotę miesiąca. W I piątek spowiedź od godz. 16.oo i dodatkowa Msza św. z udziałem dzieci o godz. 16.30. W I sobotę dodatkowa adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

7. W niedzielę za tydzień (3.03) w naszych modlitwach pamiętać będziemy o mieszkańcach ulic Forsycjowej i Żurawinowej. Szczególnie modlić się będziemy na Mszy św. o godz. 12.00. Po tej Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych Żywego Różańca. Tego dnia o godz. 14.00 rozpoczniemy Nabożeństwo Czterdziestogodzinne. Plan dyżurów adoracji znajdziemy w gablocie i na stronie internetowej parafii.

8. Członkowie Towarzystwa Przyjaciół KUL będę mieli możliwość w najbliższą niedzielę (3.03) wpłacić składki członkowskie. Będę one zbierane po każdej Mszy św. w przedsionku kaplicy.

9. Zakończyliśmy główne prace remontowe w Dolnym Kościele. Najbardziej widocznym ich elementem są odmalowane ściany i sklepienie. Zostały dokończone też prace izolacyjne kościoła w wewnętrznej stronie ścian. W najbliższych dniach planowane są prace związane z montowaniem urządzeń polepszających wentylację pomieszczenia.

10. Z racji zwiększenia liczby noclegów w Krakowie mamy jeszcze dodatkowe miejsca na pielgrzymkę w dniach 9-10.03 na Misterium Męki Pańskiej w Krakowie. Zapisy u p. Kasi w kiosku parafialnym.

11. Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszej wspólnoty: AL-ANON – 50 zł, bezimiennie – 100zł. Dziękujemy również za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem na remonty kościoła. Za tydzień ofiary na tacę przeznaczymy na MSD w Lublinie.

12. Jest prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Przed kościołem jest już do nabycia marcowy numer „Głosu św. Antoniego”. Znajdziemy w nim bardzo bogaty opis wydarzeń ostatnich tygodni, jest tam również plan adoracji w ramach Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Redakcji dziękujemy za solidną pracę nad naszym parafialnym czasopismem.

13. Instytut Akcji Katolickiej przy parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie organizuje pielgrzymkę śladami św. Pawła Apostoła. Szczegóły znajdziemy na plakacie w gablocie.

14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do Pana:
+ Alicja GRONDEK zamieszkała przy ul. Trześniowskiej.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.