Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 lipca 2018 r.

1. Dziękujemy dk. Piotrowi Dzierżakowi za głoszone dzisiaj słowo Boże.

2. Jutro z racji 16 dnia miesiąca – w dzień NMP z Góry Karmel, zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 18.00, na której modlić się będziemy za małżeństwa i rodziny naszej parafii. Przedłużeniem modlitwy będzie wieczorna adorację Najśw. Sakramentu zakończona o godz. 21.00.

3. Piesza Pielgrzymka Lublin - Jasna Góra, wyruszy tradycyjnie 3 sierpnia. Wybierających się na pielgrzymkę prosimy o zapisywanie się w kancelarii do przyszłej niedzieli. Potem zapisy będą w sekretariacie pielgrzymki przy Archikatedrze Lubelskiej. Zachęcamy również do włączania się w akcję „Idę z Tobą” – wspieramy finansowo pielgrzymów, a oni modlą się w naszych intencjach.

4. W niedzielę za tydzień (22.07) modlić się będziemy za ŚDM w Panamie, będziemy też mogli wesprzeć młodzież „złotówką na Panamę”. W godz. 9-13 kiermasz przed naszym kościołem przygotowuje Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo.

5. Są tygodniki katolickie: ”Niedziela” oraz „Gość Niedzielny”. W „Niedzieli” znajdziemy artykuł o czerwcowych wydarzeniach w naszej parafii. Przed kościołem można też jeszcze nabyć wakacyjny nr „Głosu św. Antoniego”.

6. Bóg zapłać za ofiary: bezimiennie na remont kościoła - 3x100 zł i 6000 zł. Dziękujemy również za dzisiejsze ofiary na tacę z przeznaczeniem również na remont. Od jutro planujemy rozpocząć prace. W związku z tym w dni powszednie wszystkie Msze św. będą w kaplicy.

7. W ostatnim tygodniu odeszli z naszej wspólnoty parafialnej:

+ Lucyna OWCZAREK zamieszkała przy ul. Niepodległości 1,
+ Edward JANISZEK zamieszkały przy ul. Niepodległości 7,
+ Henryk SIDORCZUK zamieszkały przy ul. Krokusowej 6.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.