Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Codziennie o 17:15
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

XI NIEDZIELA ZWYKŁA - 17 czerwca 2018 r.

1. Dziękujemy za dzisiejszą obecność wśród nas przedstawicielom MIVA POLSKA, ks. Jerzemu Kraśnickiemu za głoszone słowo Boże. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do wsparcia funduszu na środki transportu na misje i zainteresowania się stoiskiem misyjnym.

2. Dziękujemy też za ofiary przekazane na tacę z przeznaczeniem na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie, dn. Tomaszowi Sawickiemu dziękujemy za posługę i zebranie ofiar.

3. Zapraszamy dzisiaj w godz. 15.00-17.30 na plac przed naszym kościołem na III Festyn Parafialny. Będzie to czas z modlitwą, przeplatany występami tanecznymi, muzycznymi, misyjnymi, spektaklem, nie zabraknie zajęć dla dzieci, konkursów i innych atrakcji. Cieszymy się zaangażowaniem wielu naszych parafian w jego organizację i zapraszamy całymi rodziny do uczestnictwa.

4. W środę (20.06) zapraszamy na spotkanie wyjazdowe dla nauczycieli (z emerytami włącznie) do Nasutowa. O godz. 18.00 Msza św. w naszym kościele parafialnym i następnie wyjazd. Prosimy do wtorku (19.06) o zgłoszenie do kancelarii swego uczestnictwa. Informujemy również o Ogólnopolskiej Pielgrzymce Nauczycieli na Jasną Górę i planowanym wyjeździe z naszego dekanatu w dniu 2 lipca br. Więcej informacji na plakacie, zapisy w kancelarii.

5. We czwartek (21.06) o godz. 19.00 w Domu Katechetycznym swoje spotkanie ma Akcja Katolicka.

6. W piątek (22.06) dodatkowa Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Zapraszamy do udziału w niej dzieci, młodzież, rodziców, babcie i dziadków oraz nauczycieli i wychowawców.

7. W sobotę (23.06) zapraszamy do udziału w zabawie parafialnej. Początek o godz. 20.00 w Domu Katechetycznym.

8. W niedzielę (24.06) obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. jak w każdą niedzielę. Wieczorna Msza św. będzie w intencjach zbiorowych. Tego dnia o godz. 19.00 w sali ŚDM spotkanie będzie miała Rada Parafialna.

9. Dzisiaj zapraszamy też przed kościołem po Mszach św. przedpołudniowych na KIERMASZ książek religijnych przygotowany przez Wydawnictwo JUT.

10. Bóg zapłać za ofiary: Kółko Różańcowe św. Jana Chrzciciela – 300 zł, bezimiennie na prace remontowe – 50 i 2x100 zł oraz z tac rekolekcyjnych i odpustowej na remont – 20 333 zł. Następna taca na remonty będzie zbierana 15 lipca br.

11. Jest prasa katolicka: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

12. W minionym tygodniu odeszła do domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej:
+ Elżbieta CHYŁO zam. przy ul. Tumidajskiego 2A.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.