Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

III Niedziela Zwykła - 24 stycznia 2016 r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie, a ks. prefektowi Grzegorzowi Bogdańskiemu za wygłoszoną homilię. Zachęcamy do towarzyszenia w modlitwie alumnom i wypraszania kolejnych powołań.


2. W minioną sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską, serdecznie dziękujemy za otwarte drzwi mieszkań, wspólną modlitwę i wiele ważnych rozmów. Wdzięczni jesteśmy za przygotowane posiłki i Waszą gościnność. Bóg zapłać też za troskę o naszą wspólnotę i inicjatywy w niej podejmowane, za zaufanie przejawiające się w Waszej ofiarności. Jeszcze dzisiaj zbieramy ankiety kolędowe, dziękujemy tym samym za odpowiedzi na postawione w niej pytania. Jeszcze raz za wszelkie dobro niech Pan Bóg stokrotnie wynagrodzi.


3. Jeszcze dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie w Domu Katechetycznym Sztabu Parafialnego ŚDM.

 

4. W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Msze św. o godz. 7, 7.30 i 18. Tego dnia o godz. 16.00 spotkanie mają aktywni i wspierający członkowie Legionu Maryi.


5. W środę 27 stycznia przypada XV rocznica święceń biskupich bpa Józefa Wróbla, pamiętajmy w modlitwie o Dostojnym Jubilacie.


6. W środę swoje spotkanie opłatkowe mają wspólnie ze swoimi małżonkami nadzwyczajni szafarze komunii świętej. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie do Domu Katechetycznego.


7. W czwartek 28 stycznia o godz. 18.45 w Domu Katechetycznym mają spotkanie parafialni członkowie Towarzystwa Przyjaciół Metropolitalnego Seminarium Duchownego - zapraszamy.


8. W sobotę – 30 stycznia dzień skupienia mają zelatorzy i ich zastępcy z Kół Różańcowych. Początek w kościele o godz. 10.00.


9. W niedzielę – 31 stycznia zapraszamy po Mszach św. na kiermasz ciast z przeznaczeniem na wsparcie osób dotkniętych trądem. Tego dnia zainicjujemy w parafii działalność Grupy Misyjnej.


10. Też w niedzielę 31 stycznia zapraszamy na godz. 19.00 do Dolnego Kościoła na Koncert kolęd i pieśni uwielbienia w wykonaniu naszego Młodzieżowego Zespołu Muzycznego.

 

11. Świetlica przy naszej parafii zaprasza dzieci do włączenia się w zajęcia w czasie ferii zimowych. Będzie możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych propozycji. Więcej szczegółów znajdziemy na plakacie w gablocie.


12. Trwają w kancelarii zapisy dla narzeczonych pragnących wziąć udział w najbliższym cyklu przygotowań do sakramentu małżeństwa. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 lutego br.

 

13. Bóg zapłać za ofiary: bezimiennie 600 i 100 zł.

 

14. W kiosku parafialnym jest do nabycia aktualna prasa katolicka: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, dla dzieci jest nowy nr „Małego Gościa Niedzielnego” i „Tęczy”. Polecamy też gromnice.

 

15. W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do Pana:
+ Stanisław Mełgieś zam. przy ul. Niepodległości 30

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.