Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

II Niedziela Adwentu - 6 grudnia 2015 r.

  1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej codziennie o godz. 17.15. Różaniec prowadzony jest przez poszczególne Kółka Różańcowe.
  1. We wtorek – 8 XII - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia MNP. Msze św. o godz. 6.00, 9.00, 16.30 i 18.00. Taca przeznaczona będzie na „Fundusz Obrony Życia”. Godzina łaski między 12 a 13. Tego dnia rozpocznie się w Kościele Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia. Zapraszamy na rozpoczęcie tego Roku w naszej parafii na Mszy św. o godz. 18.00
  1. Roraty w dni powszednie o godz. 6.00, następnie godzinki, Msza św. o godz. 7.00 i wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00. W wtorek i czwartek zapraszamy do udziału dzieci, w środę młodzież. W te dni dzieci i młodzież zapraszamy potem na posiłek.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe poprowadzi je dla dorosłych i młodzieży ks. dr hab. prof. KUL Krzysztof Jeżyna oraz dla dzieci ks. Piotr Drozd – Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie. Prosimy o modlitwę i ofiarę cierpienia w intencji naszych rekolekcji. Szczegółowy program jest w naszym miesięczniku i na tablicy ogłoszeń. Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu dla dobrego odprawienia rekolekcji i spowiedzi adwentowej.
  1. Młodzież Eucharystycznego Ruchu Młodych prowadzi dzisiaj kiermasz, bardzo piękne stroiki świąteczne, wykonane ręcznie bombki, pierniki, prosimy o zainteresowanie. Za tydzień kiermasz organizuje Świetlica działająca przy naszej parafii. Ofiary na tacę 13 XII będą przeznaczone na rzecz Seminarium duchownego.
  1. Przed kościołem zbierane będą ofiary na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  1. Bóg zapłać za ofiary na rzecz naszej wspólnoty: KR Świętej Bożej Rodzicielki – 280 zł
  1. Bóg zapłać też za ofiary, które wpłynęły już z racji otrzymanego opłatka. Dziękujemy za zrozumienie potrzeb, osobom podejmującym tę posługę dziękujemy za trud doręczenia opłatka do każdego mieszkania Bóg zapłać. Prosimy o zabranie opłatka do tych części parafii, gdzie jeszcze nie został zabrany.
  1. Jest prasa katolicka, nasz miesięcznik „Głos św. Antoniego” numerem grudniowych świętuje 18 lat istnienia. Dziękujemy Redakcji i osobom współpracującym za odpowiedzialną troskę o przekładanie wydarzeń parafialnych i innych na strony naszego pisma. Dziś możemy nabyć archiwalne nry Głosu św. Antoniego. Dobrowolne ofiary z tej racji przeznaczone będą na fundusz ŚDM. W tym numerze jest program rekolekcji, plan wizyty duszpasterskiej i wiele innych ciekawych artykułów. Polecamy również „Niedzielę”, „Gość Niedzielnego” , „Miłujcie się”, :Egzorcystę”. Są też karty świąteczne, zachęcamy także do nabywania parafialnych kalendarzy oraz świec Caritas na stół wigilijny.
  2. Dzisiaj gościmy p. Benona Wylegałę założyciela Filmowego Ruchu Ewangelizacyjnego z Bielska-Białej. Za chwilę usłyszymy jego świadectwo. Zapraszamy dzisiaj na godz. 19.00 na projekcję niezwykle poruszającego filmu: "Ja Jestem" (Po projekcji adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie). Jutro zaś film "Ostatnie wezwanie" – (Po projekcji Akt Oddania się Matce Bożej w Macierzyńską Niewolę Miłości). Posłuchajmy teraz świadectwa p. Benona Wylęgały. Po Mszy św. będzie przed kościołem możliwość zakupienia filmów ewangelizacyjnych.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.