Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Intencje mszalne, odeszli do Pana, zapowiedzi przedślubne

XXXII Niedziela zwykła – 10 XI 2019 r.

       7.00 – + Piotr, Józefa /k/, Kazimierz.

       7.00 – + Irena GAJDEROWICZ (greg.)

       7.00 – + Lidia, Sławomir, Marian, ++ MACIAKÓW.

       9.00 –    Dziękczynna z racji 50 r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Doroty.

      9.00 – + Eugeniusz CHĘĆ (1 r.)

       9.00 – + Teresa-Krystyna, Anastazja, Stanisław, ++ BUCIORÓW.

       9.00 – + Jerzy (4 r.), Romuald (26 r.), ++ BRUSZKIEWICZÓW, Stanisława /k/, Aleksander KUCHARSCY (r.)

       9.00 – + Antonina (4 r.), Stanisław, Kazimierz, ++ TWARDOWSKICH, Elżbieta DEBAJŁO.

     10.30 –   Zbiorowa.

D   10.30 –   Dziękczynna z racji 4 r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ali i jej rodziców.

     12.00 –   Za Parafian.

     18.00 – + Janina, Feliks, Stanisław, Marian, Tadeusz, Gabriela /k/, ++ TKACZYKÓW, KAMIŃSKICH.

Poniedziałek – 11 XI 2019 r.

       7.00 – + Adam CEBULA (10 r.)

       7.00 – + Jan, Zuzanna STROJEK, Barbara Klimek.

       7.00 – + Stefan (47 r.), Jerzy, Maria, ++ ŻEBROWSKICH.

       7.00 – + Irena GAJDEROWICZ (greg.)

       9.00 –   W intencji Ojczyzny.

       9.00 –  Dziękczynna z racji 30 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

                     dla Bożeny, Andrzeja i ich dzieci.

       9.00 – + Maria (7 r.), Antoni (4 r.) IWANICCY.

     18.00 – + Jan KRYŃSKI.

      18.00 – + Witold TWAROWSKI (imieninowa)

     18.00 – + Janina (17 r.), ++ ŻUKÓW, BEDNARZÓW.

Wtorek – 12 XI 2019 r.

       7.00 – + Irena GAJDEROWICZ (greg.)

       7.00 – + Kazimierz GŁADYSIEWICZ.

       7.30 – + Władysława /k/ (18 r.) i Jan KUŹNIAK, Maria, Cecylia, Gustaw, Michał, ++ KAMIŃSKICH.

       7.30 – + Jadwiga STATECZNA (30 dz.)

       7.30 – + Julian SOBCZAK.

     18.00 –   Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa – 13 XI 2019 r.

       7.00 – + Irena GAJDEROWICZ (greg.)

      7.30 – + Józef (22 r.), Weronika, Leonard, ++ WILKÓW, Janina, Stanisław GOLBA.

       7.30 – + Józefa /k/ (14 r.), Feliks, Tadeusz, Elżbieta, Aleksander, ++ SAWICKICH.

     18.00 – + Genowefa JASIK (30 dz.)

     18.00 – + Zygmunt WÓJCIK (30 dz.), Eleonora.

Czwartek – 14 XI 2019 r.

       7.00 – + Irena GAJDEROWICZ (greg.)

       7.30 – + Elżbieta (r.)

     18.00 – + Za dusze zmarłych nauczycieli, wychowawców, pracowników szkoły i uczniów ZSO nr 4.

      18.00 – + Maciej CHMIELECKI (1 r.), Roman (30 dz.) i Alicja BORKOWSCY.

     18.00 – + Małgorzata TATARA.

Piątek – 15 XI 2019 r.

       7.00 – + Jerzy ADAMCZYK (4 m.)

       7.00 – + Irena GAJDEROWICZ (greg.)

       7.30 – + Paweł PIĄTEK.

       7.30 – + Anastazja WILCZKIEWICZ (1 r.)

     18.00 – + Wiktor STADNIK (2 r.)

     18.00 – + Helena (30 r.), Franciszek, ++ LINDERÓW, MARCINIAKÓW.

     18.00 – + Andrzej-Edward WOJTASZEK (69 m.)

Sobota – 16 XI 2019 r.

       7.00 – + Irena GAJDEROWICZ (greg.)

       7.00 – + Ks. Krzysztof KWIATKOWSKI.

       7.30 – + Ryszard ŚLADOWSKI (30 dz.)

     18.00 – + Małgorzata TATARA.

     18.00 – + Anastazja KAMIŃSKA (18 r.), ++ MIĄSIKÓW.

     18.00 – + Anna (2 r.), Michał, Józef, Józefa /k/, ++ IZDEBSKICH,

                   + Jadwiga, Aleksander, Zygmunt, Jan, Zdzisław, ++ KUTNIKÓW.

XXXIII Niedziela zwykła – 17 XI 2019 r.

       7.00 – + Helena, ++ BAKIERÓW, WOŹNIAKÓW.

       7.00 – + Leszek (9 r.), Janusz, Anna, Witold, ++ SZYCHÓW, KURANTÓW.

       7.00 – + Irena GAJDEROWICZ (greg.)

       9.00 – + Natalia BOGUSZEWSKA (14 r.)

      9.00 – + Mirosław OLSZEWSKI (8 r.)

       9.00 – + Ryszard (16 r.), Alicja (8 r.), ++ LISÓW.

       9.00 – + Józef (20 r.), Barbara, Danuta, Jan, ++ DROZDÓW, Józefa /k/, Józef, ++ FUSÓW.

       9.00 – + Józef WÓJCIK (14 r.)

     10.30 –   Zbiorowa.

D   10.30 –   Dziękczynna z racji r. ur. i imienin z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB, potrzebne łaski

                     i zdrowie dla Grzegorza.

     12.00 –   Za Parafian.

      18.00 – + Janina PLECHAWSKA (11 m.)

 

 

 

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.