Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Intencje mszalne, odeszli do Pana, zapowiedzi przedślubne

V Niedziela zwykła – 10 II 2019 r.

       7.00 – + Marianna, Antoni, ++ DOMAŃSKICH.

       7.00 – + Filomena SOKÓŁ (5 m.)

       7.00 – + Czesława /k/ (2 m.), Czesław, Jadwiga, ++ SZYMAŃSKICH, Ewa, Władysław, Ryszard, Zenon, ++ KONDRATOWSKICH, Leszek OGÓREK.

       9.00 –   Dziękczynna z racji r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie.

       9.00 – + Janina PLECHAWSKA.

       9.00 – + Aleksander (25 r.), Zofia (3 r.), ++ NOBISÓW.

       9.00 – + Leokadia (35 r.), Władysław, Marian, Aleksy, Zofia, ++ MIZIŃSKICH.

       9.00 – + Barbara SIEDLECKA-KUDLICKA.

G   10.30 – + Mieczysław MATRASZEK (10 r.)

G   10.30 – + Janina, Stanisław LIS.

G   10.30 – + Mieczysław (10 r.), Bronisława /k/, Paweł, ++ SMYKÓW, Anna, Stanisław, Mieczysław, Janina, ++ KŁODÓW.

G   10.30 – + Kazimiera KONDRACKA (30 dz.)

G   10.30 – + Józef WÓJCIKOWSKI (greg.)

G   10.30 – + Stanisław BAŃCZEROWSKI (greg.)

      12.00 –    Zbiorowa.

      18.00 –    O Boże błogosławieństwo dla Leszka z racji r. ur.

Poniedziałek – 11 II 2019 r. MB Z LOURDES

        7.00 – + Maria HASIŃSKA (imieninowa)

        7.00 – + Florentyna (7 m.), ++ WÓJCIKÓW.

        9.00 –   W intencji chorych parafian.

        9.00 –   W intencji chorych członków Żywego Różańca.

        9.00 – + Jan KRYŃSKI.

      18.00 – + Józef WÓJCIKOWSKI (greg.)

      18.00 – + Stanisław BAŃCZEROWSKI (greg.)

      18.00 – + Andrzej KOSIOREK (30 dz.)

Wtorek – 12 II 2019 r.

        7.00 – + Scholastyka, Franciszek MŁODZIKOWSCY.

        7.00 – + Wiesława /k/ MITRUT.

        7.30 – + Józef WÓJCIKOWSKI (greg.)

        7.30 – + Stanisław BAŃCZEROWSKI (greg.)

      18.00 –    Zbiorowa do św. Antoniego.

Środa – 13 II 2019 r.

        7.00 – + Marianna MACIOCHA (3 m.)

        7.00 – + Władysław LIS (13 r.)

        7.30 – + Józef WÓJCIKOWSKI (greg.)

        7.30 – + Stanisław BAŃCZEROWSKI (greg.)

      18.00 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i potrzebne łaski dla ks. bpa Artura MIZIŃSKIEGO z racji r. ur.

      18.00 –    Dziękczynna z racji 31 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Danuty, Mirosława i ich dzieci.

      18.00 – + Ewa GŁOWACKA (30 dz.)

Czwartek – 14 II 2019 r.

        7.00 – + Józef WÓJCIKOWSKI (greg.)

        7.00 – + Stanisław BAŃCZEROWSKI (greg.)

        7.30 – + Józefa /k/ (33 r.), Bolesław (33 r.), ++ BICZÓW.

        7.30 – + Jerzy GODECKI (1 r.)

      18.00 –    Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB i zdrowie dla Małgorzaty z racji r. ur. dla jej męża Jacka i córki Wiktorii.

      18.00 –   Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Kingi i Pawła KOPIEJKÓW i ich dzieci.

      18.00 – + Marek ŻMUDZKI (30 dz.)

Piątek – 15 II 2019 r.

        7.00 – + Józef WÓJCIKOWSKI (greg.)

        7.00 – + Stanisław BAŃCZEROWSKI (greg.)

        7.30 – + Jan ZIELIŃSKI (32 r.), Wanda SKULIMOWSKA (20 r.)

      18.00 – + Antoni SZYMCZAK.

      18.00 – + Feliks, Leokadia, Bogdan, Stanisław, Teresa, ++ KOZAKÓW, Wojciech NASTAJ.

      18.00 – + Andrzej-Edward WOJTASZEK (5 r.)

Sobota – 16 II 2019 r.

        7.00 – + Stanisław (13 r.), Marianna, ++ RADOMSKICH, Antoni i Marianna.

        7.00 – + Józef WÓJCIKOWSKI (greg.)

        7.00 – + Stanisław BAŃCZEROWSKI (greg.)

        7.30 – + Genowefa (28 r.), Jan, Stanisław, Józef, Barbara, Franciszka /k/.

        7.30 – + Elżbieta (5 r.), Bolesław (6 r.), ++ BŁASZCZYKÓW.

        7.30 – + Zofia SYKUT (30 dz.)

      18.00 – + Mirosław STEFANIAK ( 30 dz.)

      18.00 – + Anna (9 r.), Zdzisław, Władysława /k/, Józef, ks. Stanisław RÓG, dusze w czyśćcu cierpiące.

      18.00 – + Zofia GROMASZEK (4 r.), ++ DOMINÓW.

VI Niedziela zwykła – 17 II 2019 r.

       7.00 – + Jan, Stanisław, Helena, ++ SWEKLEJÓW.

       7.00 – + Józef WÓJCIKOWSKI (greg.)

       7.00 – + Stanisław BAŃCZEROWSKI (greg.)

       9.00 –    Dziękczynna z racji 19 r. ur. Michała z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, pomyślne zdanie matury i właściwy wybór drogi życiowej.

       9.00 – + Władysław (27 r.), Natalia WÓJCIK, Kazimierz, Albina /k/, Franciszek, Henryk PAROL, Piotr DOLATOWSKI.

       9.00 – + Józef (67 r.), ++ PUTKÓW.

       9.00 – + Józef (36 r.), Apolonia (78 r.)

G   10.30 –    Dziękczynna z racji 15 r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo, światło Ducha Św. na przygotowanie do egzaminu do szkoły średniej i zdrowie dla Piotra PAJDOWSKIEGO, dla jego rodzeństwa: Michasia i Paulinki, oraz dla jego rodziców.

G   10.30 –   Dziękczynna z racji 15 r. ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MB dla Bartka, jego rodzeństwa: Paulinki, Mateusza i rodziców.

G   10.30 –   Dziękczynna z racji 50 r. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Bogumiły i Aleksandra, ich dzieci i wnuków.

G   10.30 – + Janina (21 r.), Maria (20 r.), ++ KUŚMIRKÓW, Helena KOZAK (4 m.)

G   10.30 – + Eugeniusz LATECKI (2 m.)

      12.00 –    Zbiorowa.

      18.00 – + Sławomir (4 r.), ++ KOSOWSKICH.

 

 

ODESZLI DO PANA

 

Ś.P. Waldemar OLECH zamieszkały przy ul. Tumidajskiego 10

Ś.P. Marian OSIŃSKI zamieszkały przy ul. Niepodległości 24

Ś.P. Marcin STECIUK zamieszkały przy ul. Trześniowskiej 1

Ś.P. Janina ZYCHOWICZ zamieszkała przy ul. Tumidajskiego 18

Ś.P. Roman PORĘBSKI zamieszkały przy ul. Niepodległości 13b

Ś.P. Halina DRABIK zamieszkała przy ul. Tumidajskiego 10

 

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.