Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Codziennie o 17:15
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Dzień skupienia

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, tekst i w budynku

Członkowie Żywego Różańca w najbliższą sobotę (16.03) przeżywać będą swój dzień skupienia. Początek o godz. 10.00, o godz. 12.00 Msza św., zakończenie o godz. 15.00. Gościem będzie s. Bożena Noga FMM (Franciszkanka Misjonarka Maryi), poruszy temat handlu ludźmi we współczesnym świecie i inicjatywach związanych z przeciwdziałaniem temu problemowi. Zapraszamy na dzień skupienia także osoby spoza Żywego Różańca. Tego dnia dodatkowa adoracja i modlitwa w intencji Kościoła, papieża Franciszka oraz rodzin naszej parafii - po Mszy św. wieczornej do godz. 21.00.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.