Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Wizytacja kanoniczna

W niedzielę (11.03) przeżywać będziemy wizytację kanoniczną naszej parafii. Naszym gościem będzie bp Józef Wróbel. Wizytacja rozpocznie się na Mszy św. o godz. 9.00, prosimy wyjątkowo o przyjście na godz. 8.50 by być obecnymi w czasie liturgicznego wejścia Księdza Biskupa. Po tej Mszy św. spotkanie z Biskupem będzie miała Rada Duszpasterska. Na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy wszystkie osoby zaangażowane w grupy i wspólnoty działające przy naszej parafii, po Mszy św. będzie też spotkanie z Księdzem Biskupem w Dolnym Kościele. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież. Po Mszy św. Ksiądz Biskup spotka się z Parafialną Radą Młodych. Księdza Biskupa i owoce spotkania z nim powierzmy w modlitwie.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.