Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!


Znalezione obrazy dla zapytania szopka

Od trzydziestu lat w tym miejscu możemy gromadzić się, aby wspólnie świętować Narodziny Bożego Syna. Wielu z Was pamięta drogę przechodzenia od ubogiej kaplicy do pięknie nam dziś służącego kościoła. Niech przeżywanie tych Świąt jeszcze raz obudzi wdzięczność za to miejsce i za tych, którzy włożyli wiele miłości w pracę i znaleźli środki na ten cel.

Dziś odkryjmy na nowo, że mamy podjąć troskę o pielęgnowanie i dzielenie się owocami wiary ze współcześnie żyjącym obok nas drugim człowiekiem. Przyjście na świat Zbawiciela w ludzkiej naturze przypomniało nam o prostych gestach naszego człowieczeństwa. Niech odnowi się zatem w nas wdzięczność, otwartość, uprzejmość i życzliwość.

Niech życie w jedności z Bogiem da nam siłę zmierzyć się z wszelkimi przeciwnościami i pomoże nam rozwiązywać problemy codziennego życia nie w emocjach i napięciu, ale kierując się mądrością i roztropnością.

Niech dobro wspólne znajdzie ważne miejsce w zasięgu naszych działań i skupi wokół niego wiele naszych wysiłków. Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego.

życzą Duszpasterze i Wspólnota Parafii pw. Św. Antoniego

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.