Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

Zaproszenie na modlitwę w intencji ŚDM

Zapraszamy do modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży w najbliższą niedzielę 29.XI.

Wolontariusze z parafialnej grupy ŚDM stać będą przed kościołem po każdej niedzielnej Mszy św. i rozdawać okolicznościowe karteczki na których będzie można wypisać intencję modlitewną i wrzucić ją do specjalnie przygotowanego pudełka.

Podczas Mszy św. w niedzielę (29.XI) o godz. 12.00 wolontariusze z parafialnej grupy ŚDM otrzymają uroczyste błogosławieństwo na swoją posługę pomocy w organizacji ŚDM w naszej parafii.

W niedzielny wieczór (29.XI), ok. godz. 19.00 (po Mszy św. wieczorowej) modlić się będziemy w intencji zbliżających się Światowych Dni Młodzieży oraz w intencjach wypisanych na kartkach. Modlitwę będzie prowadzić młodzież z naszej parafii.

Zapraszamy również na spotkanie sztabu parafialnego ŚDM, które rozpocznie się w najbliższą niedzielę po modlitewnym czuwaniu (ok. 20.00) w domu katechetycznym. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chętnych, którzy pragną włączyć się w jakikolwiek sposób w organizację ŚDM w naszej parafii.

Przez całą niedzielę można będzie też nabywać u wolontariuszy przed kościołem Kalendarz parafialny na rok 2016 r. Nabywając ten kalendarz wspieramy finansowo organizowanie wyjazdu młodzieży do Krakowa na ŚDM oraz organizację ŚDM w naszej parafii w lipcu 2016 r.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.