Parafia pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w Naszej Parafii. Przyjdź! Jezus czeka na Ciebie!

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE  • W tym szczególnym czasie kiedy wspominamy Narodziny Bożego Syna pragniemy jako duszpasterze Wam kochani Parafianie i wszystkim Gościom złożyć życzenia:

Stajemy ciągle w zadziwieniu nad niezrozumiałym do końca dla nas wydarzeniem jakim były Narodziny Bożego Syna. Dlaczego tak? Dlaczego w taki sposób? Tego rodzaju pytania rodzą się od wieków w umysłach ludzi. W próbie zbliżenia się do tej tajemnicy odkrywamy zaproszenie do kontemplacji sceny Bożego Narodzenia. Owocem zaś zamyślenia staje się m.in. wejście na drogę spotkania z drugim człowiekiem. To dlatego opłatek wigilijny, wieczerza, pasterka, czy nawet spotkania przy żłóbku z Dzieciątkiem.

Życzymy Wam, drodzy Parafianie i Goście, abyście jak najgłębiej odkrywali te połączenia. Życzymy, by doświadczenie tych dni pozwoliło na nowo uwierzyć, że potrafimy zatrzymać się w biegu naszego życia, znaleźć czas dla siebie nawzajem, przypomnieć sobie o darze jakim jest wiara. I niech światło wiary, które nas dziś przyprowadza do tajemnicy Słowa, które stało się Ciałem, prowadzi nas dalej po ścieżkach życia. Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego.

Niedziela
   7.00, 9,00, 10.30,
   12.00, 18.00

Dzień powszedni
   7.00, 7.30, 18.00

Adoracja
Najświętszego Sakramentu

   pn-pt, 8.00-18.00

Nowenna
do NMP Nieustającej Pomocy

   środa, 17.45

Nabożeństwa okresowe
   17.15

                             więcej...

zobacz

Sakramenty

I Komunia Święta

Bierzmowanie

Poprzednia wersja strony

iii

strony 

     

 

 

Strona używa plików cookie. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na zapisywanie plików cookie na urządzeniu użytkownika w zależności od konfiguracji przeglądarki.